Leňule fotí

Dětství v pr*eli

1. listopadu 2011 v 20:57 | Crumb ♀
Ahojky,
tento název spíše vystihuje jednu mojí fotku, kterou za chvilku uvídíte. Už jsem dlouho žádný výtvor nepřidala, takže to napravuju.

Ono to tak vlastně je. Je mi třináct let, jsem v osmé třídě, patřím k těm starším. Pomalu si začínám uvědomovat, že mám kus života za sebou. Například letošní tábor. Užila jsem si ho mnohem víc, než ty předešlé roky. Jako puberťáka mě více lákalo chodit po večerce na cizí chatky a ochutnat alespoň jednou tu tak zakázanou věc jmeném cigareta. No, většině vrstevníkům to příjde zcela normální věc na denním (když nesjou peníze, tak popřípadě týdenním) pořádku. Já si kouření zakazuju, ovšem chtěla jsem to alespoň zkusit. Nechutnalo mi to, ale ten pocit adrenalinu a frajerství je úžasný. Říká se přece:"Zakázané ovoce nejlíp chutná," už i Eva v ráji to věděla.

Na světě sice otravuju pouhých třináct let, ovšem bez zkušeností úplně nejsem. Díky maminčiným problémům v lásce už si dám pozor na kluky, například. Dětství jsem prožila většinou v kolektivu dospělých. Jelikož jsem jedináček a v té době jsem měla jen dvě o deset let starší sestry, s dětma jsem kromě školky a školy moc nebyla. Vyjímkou známých a různých hřišťátek a tak. Dost jsem od dospěláků pochytila. Někdy mám vyloženě rozumný názor. Jenže ve mně jsou dvě osobnosti. Hrozně vážný a rozumný človíček a potom puberťácký naivní snílek. Ve škole raději zapojuju do hry toho rozumného skřítka, ale o přestávkách a s kamarády převládá ten vysmátý puberťák s naivními sny.

Procházka alá babí léto!

15. září 2011 v 21:16 | Crumb ♀
Ahojky,
včera jsem byla s mamkou a se psem na procházce, tady je pár foteček :) Trošku mi blbnul foťák, takže jsem toho nakonec moc nevyfotila, bohužel. Prostě si najednou něco umanul a i na sluníčku dělal tmavé fotky, a to jak na automatu, tak na detailu. Asi na něj dopadá stáří :D

Náš Indýsek (Jorkšírský teriér)

Řekl zajíc a objal ježka ♥

3. září 2011 v 14:15 | Crumb ♀
Ahoj,
když už jsem řekla, že to bude blog i o fotografování, tak ať se tedy stane skutečností. Přináším vám pár fotografií mé vlastní tvorby, které bych zařadila do sekce "kusovky" :) Je to už takový zlidovělý název a upřímně vůbec nevím jaký je rozdíl mezi těmito a uměleckými fotografiemi, napadla mě akorát tato definice: "Tzv. kusovky by měly vyjadřovat jeden nebo více lidských pocitů a mělo by být velmi snadné přiřadit k nim citát." Nevím jestli to tak je, ale u mě rozhodně ano :)


"Láska někdy bolí," řekl zajíc a objal ježka aneb řekl Crumb a políbil kaktus :D

Nejpovedenější...!

5. dubna 2011 v 19:23 | Leňule Drobílková
Čauky, takže rozšířila sem blog o další rubriku. Trošku se věnuju focení, no sem lajk, ale tak úplně příšerný to taky není :D
 
 

Reklama