Listopad 2012

Young, wild & free!

13. listopadu 2012 v 20:40 | Crumb ♀ |  témata týdne
Zdravím tu hrstku lidí, která zavítala na můj blog :)

Trochu navážu na téma týdne, o kterém jsem filozofovala minule a to na alkohol. Nechci tím říct, že moje osobnost je s ním nějak zásadně spojena, ale jistou souvislost to má.

Možná jsem na to mladá a upřímně je mi to jedno. Když si člověk trošku popije s kamarády a umí pít s mírou, není na tom nic špatného, to už přeci víme. Mám celý život před sebou a nechci řešit, zda je něco rakovinotvorné, budu po tom mít ekzém nebo se potom zhubne desítky kalorií. Kdyby se měl člověk zabývat vším, na co nás upozorňují různé průzkumy a rádoby vědecké experimenty, nemohli bychom nic a mohli všechno.

Řekla jsem si, že to prostě řešit nebudu. Samozřejmě, že si ohlídám, abych si neprochlastala játra nebo nezačala kouřit a nezdevastovala si plíce. Někdy si dám panáka s přáteli a pokouříme u toho vodnici a já na tom prostě nevidím nic špatnýho. Možná to někdo za užívání nepovažuje, já holt ano a vyvrátit si to nenechám.

To ovšem neznamená, že takhle prožiju celý mládí. Jsou i jiné činnosti, ale proč to nenechat volně plynout? Naskytne-li se příležitost, půjdu, pokud ne, tak se nic neděje. Žiju jenom jednou a mládí je nejkrásnější období života, tak mi prosím promiňte, že toho využívám.

Až budu moct, chci chodit na zábavy, do tanečních a využít každou příležitost bavit se. Stejně tak bych se chtěla podívat na různá místa a spoustu věcí ještě zkusit. Třeba se všechno nepovede, ale nu což, vždyť na tom nezáleží.