Na vzhledu nezáleží?

19. ledna 2012 v 19:42 | Crumb ♀ |  Názory a kecy
Ahojky,
jeden takový článek jsem tu už psala, ale tohle bude o něčem trošku jiném. Na Facebooku se šíří takové různé obrázky a statusy typu 'Na věku nezáleží' a 'Na vzhledu nezáleží'. Je pravda, že sama o pravém milování/lásce nic říct nemohu, protože jsem na to, bohužel, mladá, ale o těch pokusech, to bych mohla vyprávět. Bohužel u těch pokusů to z nějakého důvodu vždycky zůstalo, z jakého asi?

Víte, ono je to sice strašně krásné takhle to tvrdit. U fotek se to úžasně vyjímá a nutí to člověka přemýšlet. Já to mám s podobnými citáty asi takhle: Nejprve se rozplynu a říkám si, jak je to pravdivé, ale potom se vrátím zpět do reality, vypnu počítač a žiju jako předtím.

Ano, když někoho doopravdy milujete, na vzhledu nezáleží. Jenže většinou je to po delším vztahu a tím 'vzhledem' myslím pár kilo navíc po porodu nebo pár vrásek, které přibyly stářím. Ale když se do někoho zamilujete na první pohled, tudíž se vám líbí vzhledově a dokážete si s ním představit sex, tak je logické, že vzhled soudíte a záleží na něm. Tedy alespoň přitom seznámení. Na lásku na první pohled tedy moc nevěřím, ale už mnohokrát to vyšlo.

Já názoru, že na vzhledu nezáleží moc nepřikivuji a to z vlastní zkušenosti. Kdyby na něm nezáleželo, tak tenhle článek nikdy nenapíšu, mám kluka a vesele si pískám.

Pojďme na rovinu. Já vám upřímně řeknu, co si o sobě myslím. Ano mám docela bříško, stehna a zadek. Na svou výšku asi 168 cm vážím 72 kilo (ano stále, ale já se snažím), což je jsou asi 2 kila nadváhy. Občas se mi objeví nějaký ten pupínek, ale jinak si myslím, že pleť mám celkem dobrou. Vlasy kousek pod ramena, plné rty a hnědozelené oči, takže obličej si myslím, že tak špatný není.

Tak jsem se vám přiznala, já se za sebe nestydím, možná se někdy až vnucuju jako třeba teď. Ano občas jsem samolibá a střelená, ale v jádru jsem neskutečně citlivá a milá holka. Než se někomu ukážu i z té druhé stránky, chvilku mi to trvá.

Strašně ráda bych názoru, že na vzhledu nezáleží, věřila, ale v reálu to tak někdy prostě není. A i tomu, že nezáleží na věku. Na tom záleží a to hodně. Je strašně naivní doopravdy věřit tomu, že když se milují 12tiletá a 17tiletý, tak jim to vydrží. Ten starší bude dřív nebo později chtít sex. V dnešní době by ve 20 jako panic asi moc nezapadnul a to by té holce bylo teprve 15. To se ani nemusí cítit připravená, tak dejme tomu v 16. Jemu bude 21 a jí 16. To už tak hrozné není, to je pravda. Jenže vy znáte nějakýho kluka, který by počkal čtyři roky na to, až bude holka 'připravená'? Já nikoho takového neznám a jestli existuje, tak mi ho koukejte přivést!

Ano, to je krutá realita, já už se s ní smířila, ale ti naivní adminové stránek na Fb asi ne.

Možná na to jednou příjdu a poznám jaké to je milovat, ale zatím mi k tomu nikdo nedal příležitost.

PS: A třeba mě kvůli tomu ukamenujte!
 


Komentáře

1 fashion-wailet | Web | 19. ledna 2012 v 21:17 | Reagovat

njn život je krutej ;-)

2 Karr Good-Luck | Web | 3. února 2012 v 13:14 | Reagovat

A zase máš pravdu :D Vážně, ikdyž- mám dvacetiletou tetu a osmadvacetiletýho strejdu. Teta je do něj zamilovaná asi od patnácti a jsou spolu takn půl roku. Jo, a on to věděl. Myslel si, že je ještě moc mladá a měl tři další slečny. A ona nic. Pořád jen čekala. Ach jo, jak jsou ty holky naivní! Je sice pravda, že se jí to vyplatilo, ale po pěti letech? Tak mám dojem, že za to někteří kluci ani nestojí :D

3 Veru | 3. září 2012 v 19:35 | Reagovat

Zase skvělej článek. Máš naprosto bombastický názory.Nejsem z těch holek který by napsali "skvělej blogísek!! " Tak to fakt ne.Ale fakt dobrej je.Já jsem třeba ve skrytu podle mě fakt milá ale ne každýmu to dám najevo a ani nevim proč...Podle tvýho poisu seš hezká aspoň mi to tak připadá.Hnědozelený oči bych chtěla taky. :) Jinak... A sice spousta lidí řika že na vzhledu nezáleží tak jaká 15ti letá holka by vyšla bez řasenky a makeupu? Tak zas Ahoj
V.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama