Srpen 2011

Hotovo, vítám Vás!

31. srpna 2011 v 19:59 | Leňule Drobílková |  já píšu...
Ahoj čtenáři,
vítám vás na mém staronovém blogu o fotografování, módě a grafice, ale i dobrých tipech a nápadech. Snad je to změna k lepšímu a všem se tu bude líbit. Přicházím i s novou přezdívkou, která by to měla všem hlavně usnadnit, protože se neskloňuje a nevzniknou divná věnování jako bylo např. "Pro Leňuly" :D Nová přezdívka je "Crumb ♂" a doufám, že je trošku originální.

Jak už jsem psala "affs" jsou zrušena, mám tu pouze oblíbené blogy, které určitě stojí navštívit, jen tak nějaký blog tam totiž určitě není :D


Mějte se krásně , užijte si první školní den a hodně štěstí přeji všem v tomto školním roce 2011/2012 :)


Takže zatim, Crumb ♂ :)

Zpátky v novém stylu! :)

31. srpna 2011 v 9:00 | Leňule Drobílková |  já píšu...
Milý čtenáři Blog.cz,
je to tak, vracím se. Ovšem už to nebude ten starý blog o módě a grafice, chce to tady opravdu razantní změnu. Hned teď začnu pěkně od podlahy, s novým designem, rubrikami, prostě rekonstrukce jak má být. Můj staronový blog bude hlavně o mých nápadech, radách, fotografovaní, grafice i u té módy trošku zůstanu, ale každopádně normální blog, protože té komunity blogařů, kterou já nazývám "povrchní blogy" už mám vážně dost. Na nějaké "affs" zapomeňte, budou jen "oblíbené stránky", které třeba ráda navštěvuju, či mě prostě jen zaujaly :) Ovšem bannery nebo menší reklamy asi budou, třeba jako výhra v soutěži, ty mimochodem taky chystám. Ale rozhodně ne s výhrou: diplomek, klikačka, animace dle vlastního výběru a podobné "ptákoviny". Nevím, asi jsem přes prázdniny zmoudřela, jenže blogů o grafice a Nině Dobrev (Upíří deníky) už mám doopravdy až po krk ;)