Srpen 2010

Tip

27. srpna 2010 v 14:52 | Leňule Drobílková |  fashion
Ahojky,asi to víte ale stejně Vám to musím říct...

!!!Nakupujte ve slevách!!!

Musím říct že se někdy(skoro pořád) vyplatí počkat si na slevy,ale zase to nesmí bajt moc dlouho a byste nebyli out..

jenomže na druhou stranu pokud nemáte moc peněz je přece lepší v těch slevách nakupovat a to nejlépe ve značkových obchodech,když totiž máte čas tak najdete bezva kousky za ještě lepší ceny!!!


ale musím upozornit že tato zábava je pouze pro nákupní šílence jako sem já!!!!.....   =D


                                                   S pozdravem majitelka blogu...!!!!!!

pár slov o značkách

24. srpna 2010 v 17:53 | Leňule Drobílková |  fashion
Ahojky,tady je pár informací a fotek o známích značkách,myslím že každý módní maniak a každý kdo se chce vkusně oblíkat,by měl vědět jak to je se značkou ,kterou nosí....!!!!


Paul Frank:


Paul frank je originální značka kabelek, která pobaví a zároveň Vám bude slušet.

Oblíbí si ji hlavně mladí, ale určitě některými jejími výrobky nepohrdnou ani starší. Paul Frank boří zaběhlé konvence a přichází s novou nečekanou módou, které velí jako symbol Paul Frank veselá a vtipná opička.


Kabelka s opičkou

Opičku najdete v několika verzích, podle toho co se právě nosí např. jako lebku opičky apod. Paul Frank je značka s budoucností.
Converse:

Ačkoliv firma Converse nepatří mezi přední výrobce dámských kabelek, srdce mnohých si kabelky a tašky značky Converse získávají napříč kontinenty. Americká značka Converse je známá především coby výrobce sportovní obuvi. Klasické boty Converse jsou dokonce považovány za první tenisky na světě (ve skutečnosti však první byly tenisky značky Pro Keds). Converse má již téměř stoletou tradici a už dávno to není jen gumárenská výrobna.

Firmu Converse před nějakou dobou koupila firma Nike. Podobnost tak můžete najít nejen v linii sportovně laděných bot, ale také v nabídce kabelek a tašek. Converse se zaměřuje na kabelky a tašky, které vynikají sportovním střihem a jsou určeny pro každodenní použití.Čekat tak můžete klasické retro kožené tašky, plátěné kabelky z přírodních materiálů i moderní kabelky s oldschool nádechem. Ať už si od Converse pořídíte tašku či kabelku, vždy Vás zasáhne hvězdné logo, které provází výrobky Converse od počátku 20. století.

Koupí tašky či kabelky Converse, rozhodně neprohloupíte a své okolí dostanete. Pro pobavení můžete přidat také historku o "prvních teniskách" na světě.

Adidas:

Když Adi Dassler zakládal v rodném Německu svou společnost na výrobu sportovního obutí, asi jen těžko tehdy tušil, že z ní po více než osmdesáti letech bude jedna z nejúspěšnějších oděvních firem v celém světě. Během té doby značka Adidas pochopitelně prodělala množství změn, takže svým sortimentem už neláká pouze sportovní nadšence. Důkazem toho budiž i dámské kabelky Adidas.Sportovní tašky adidas


Ve světě módy se z dobré pověsti těší především kabelky se třemi proužky, které díky poslední spolupráci s japonským módním návrhářemYohjim Yamamotou nacházejí své místo i v renomovaných lifestyleových časopisech. Yamamoto opatřil kabelky Adidas svěžím retro vzhledem. Připadá-li vám, že pro vás streetwearová móda nebude to pravé, nezoufejte. Dámské kabelky značky Adidas dokáží vyjít vstříc každé ženě, takže jejich výrobci nezapomínají ani na eleganci.


                     

Adidas Performance                                                                                          Adidas Original


bohužel o Pucca jsem nic nenašla akorát o tom seriálu,ale to asi všichni znáte
                                   zdroje:www.belona.cz a zahraniční stránky


                                                     s pozdravem majitelka blogu..!!!TOPlist

Retro styl

23. srpna 2010 v 15:44 | Leňule Drobílková |  fashion
Retro styl - pojem, jenž se nám dostává do mnoha diskuzí, kritik, či obklopuje módní mola. Je to určitý styl módy, který čerpá z trendů minulosti, nejvíce však z módy let osmdesátých. Tento styl má čím dál více příznivců, a právě proto přichází čas, kdy je potřeba si retro styl více přiblížit.

Hudba...........téma týdne

23. srpna 2010 v 14:40 | Leňule Drobílková |  témata týdne
Ahojky,téma týdne je hudba ,a protože ji miluju rozhodla sem se o ni něco napsat:


Já si myslím že hudba je něco jako vyjádření pocitů a pokud se přidá zpěv,ten tam totiž být nemusí,je to dokonalý,hudba se dá rozdělit do skupin podle stylů,ale já v tom rozdíly nemám,bud se mi písnička líbí nebo ne,jediné co fakt nemusim je metal jinak jemi to fuk.Každý má ale jiný názor(dyžtak pište do komentářů),no a co bych ještě řekla newím,akorát ještě že hudba někdy uklidní a někdy naopak nabudí a rozjede,protože někdy je pomalá a někdy rychlá,někdy na zavzpomínání a někdy na tanec,podle mě kdo hudbu nemá rád nebo dokonce nesnáší,to neni člověk ,ale bezcitný robot...ne nebudu urážet..=Dtak to je asi všechno,                                     zatím pa s pozdravem majitelka blogu:D
TOPlist

o5 nepřehlédni

20. srpna 2010 v 17:28 | Leňule Drobílková |  Rady,tipy a nápady
Huj,tudle stránku vám taky musim doporučit,www.heureka.cz,zadáš zboží ,které sháníš a heuréka ti ho najde snad ve všech netových obchodech.Je to mnohem lepší než např. zboží.cz,prostě nwm jak bych tuto stránku ještě vychválila,                                                       s pozdravem majitelka blogu.
TOPlist

Nepřehlédni

13. srpna 2010 v 23:30 | Leňule Drobílková |  Rady,tipy a nápady
Ahojky,musím (a to myslim vážně) vám doporučit webovou stránku:www.aukro.cz!!!
Najdete zde mnoho zajímavých věcí nejen starožitnosti atd. ale spoustu oblečení a prima doplňky za skvělé ceny.Toto zboží neni vždy použité ale i úžasné nové věci tu nechybí,stačí se zaregistrovat a aby ti poslali poštou aktivační klíč(já taky vím že dnes je všechno e-mailem atd.ale oni tak ověří tvoji totožnost).


                                                Tak se mrkni,s pozdravem majitelka blogu!!!!!!
TOPlist